NTO_MORROW - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NTO_MORROW experimental-electronica / Bílovec

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

(MŮ) ŽE BY (T)?

Pusťte si novou písničku Sweet Loosin a můžete se pomalu začíst...

V brzké době vystoupím na dvou zajímavých akcích. První bude už tuto sobotu v Praze, kde se chystá pokračování dalšího, poměrně originálního večeru, plného designu, hudebních vystoupení, divadla, grafiky a dalšího československého artismu.
Jeho jméno zní FŘESH FĹESH. Dle mých dosavadních informací tady doprovodím vernisáž a živé malování.

Následující středu - 3. listopadu - organizuje občanské sdružení Morfé další část projektu StudénkaArt2010, která bude tentokrát zaměřena na promítání na budovy ve Studénce a s ním spojená hudební vystoupení. Vše definitivně rozhodne počasí, ale hlavní idea je ve zprostředkování občanům města nezvyklého outdoorového audiovizuálu, který všechny zúčastněné navíc provede jejich městečkem..

Program bude upřesněn do středy. Jistotou jsou prozatím tři stanoviště v časovém i distančním odstupu. Spolu s tímto i audiovizuální SKLO, ostravští FORMA vs. VJ EKLEKTIK FLUIDUM a audiovizuální set NTO_MORROW.

Jste zváni...


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Vonkendy

Bítov zdraví Bílovec.Příjemná psychodelická věcička si poslechnout tvé tracky.Je to fakt gut.Jestli chceš mrkni ke mě na profil,snad se ti tam něco bude líbít.

Zobrazit všechny názory »