No Way - Úvod | Bandzone.cz

No Way post rock / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Intro (zkušebna)
  Nezařazeno
 • harmsh (zkušebna)
  Nezařazeno
 • melancholic (zkušebna)
  Nezařazeno
 • no time (live pod lampou 2013)
  Nezařazeno
 • once_again (zkušebna)
  Nezařazeno
 • traitor (zkušebna)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

VÁNOČNÍ CIGISTOCK POD LAMPOU ! ! !

NEFLÁKEJ SE V PÁTEK DOMA!! VEZMI MÁMU, TÁTU, SÉGRU, BRÁCHU, DĚDU, BABI, TŘEBA I TVŮRČÍ SKUPINU ALENY POLEDŇÁKOVÉ, A POJĎ SI S NÁMA UŽÍT 18. PROSINCE 2015 VÁNOČNÍ CIGISTOCK V DIVADLE POD LAMPOU V PLZNI!!CIGISTOCK

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Natáčení videoklipů a koncertů - profi a levně

!NATÁČENÍ VIDEOKLIPŮ A KONCERTŮ LEVNĚ!- nabízím profi natáčení videoklipu nebo záznam koncertu pro interprety a veškerá hudební uskupení. Jsem absolventka Filmové akademie Miroslava Ondříčka (scénáristika/režie) a na každém projektu spolupracuji s variabilním štábem profi filmařů - čerstvých absolventů filmových škol. Techniku máme, a protože jsme fanoušci rozličných hudebních stylů - určitě vám nabídneme inovativní scénář, který bude přesně podle vašich představ a přání. Protože jsme mladí filmaři, jsme ještě nezkažení a nezklamaní - a zapálení do každého hudebního projektu! Žádná firma vám za profi kvalitu nenatočí hudební snímek LEVNĚJI než my. Vhodné i pro interprety, kteří si předražený profi štáb nemohou dovolit. V případě jakéhokoli zájmu pište na adresu Petronila@atlas.cz nebo volejte na číslo 773 984 180. Budu se těšit!
Zobrazit všechny názory