Čuus Lukasi? Budete hrát někdy v Praze? A Co dát společnšj koncert, třeba v XT3 na Žižkově, je tam výbornej zvukař..
Pavlos
Bez profilu
IAN |CURTIS
skladba proti proudu je skvělá... víc takhle energickýho matriálu... tleskám
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
skladba proti proudu je skvělá... víc takhle energickýho matriálu... tleskám
Čuus Lukasi? Budete hrát někdy v Praze? A Co dát společnšj koncert, třeba v XT3 na Žižkově, je tam výbornej zvukař..
Pavlos
Zdravíme kapelu,skvělý písničky,hlavně zpěvák,držíme palečky a těšíme se na nějaký koncert.
P.S.Luky dej vědět přijedeme :-)
Luci a Miru
Zdarec Luky, pěkný, ať to šlape. pic Ráďa BIC
dobry popik az na ty pc bubny atd. chem.zvuk ze superstars