No Respond! - Názory | Bandzone.cz

No Respond! punk-rock'n'roll / Přerov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • No Respond! - Pull the Trigger! (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Young and Blind (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Girls can play Rock & Roll (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Monster Queen (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Heroin (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Zombie Lovesong (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Sober (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - The Lizard King (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Underground (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Rock Star (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Stay True (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Angels (2012)
    Nezařazeno
  • No Respond! - We don´t care (2010)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Zombie Lovesong (2010)
    Nezařazeno
  • No Respond! - Otevři Oči (2010)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

fajosh

čau Grime:) no jako jsme rádi že máme konečně název který není pro kapely 13+ 16- ;) i když ta chiab je furt trochu ve mě, ale nový název s emi zamlouvá... i když já chtl to písing:-D docela mě mrzí že to neprošlou těsnou většinou, ale neprošlo:-D

for VB kucí my se poradíme na zkoušce a dáme vědět. Jako něco sme občas pořádali, jak to bude dál je zatím ve hvězdách...škola...3/5 členů se letos snaží o ukončení vysokoškolského vzdělání tak toho máme víc než dost, prosím proto strpení, dikes

Bez profilu

¨Blee -VB

no mě se víc líbila Hrubý chiba no nic borci neměly byste čas 5.3. že byste zajely zas hrát do Blanska na rachotu s námi = Veřejná Bezpečnost, Vision Days? a taky se vas chci zeptat jestli i vy neco poradate ze bysme se dohodly na výměně? kdyžtak pište na náš BZ nebo klidně sem já si to přečtu zatím čus Veřejná Bwezpečnsot:-)

Grim

Ave chtělo to nějakej tvrtší název, ale ted si na žádnej nevspomenu :-( ale nevadí i tak je to lepší než tipická punková slátanina. Marduk s vámi :-D

No Respond!

šáša krasty: berem kytarovy kombo laney, a bubenik lejspiš nějaky ty železa a činely:) akorát ještě nevime jestli vystoupíme s jednou kytarou nebo se dvěma...

Mlok

ty blaho tos to je vazne prekvapko .. ale dobry :) .. pat a mat 4ever . jen ten konec je smutnej . .ale uz aspon vim kam se podeli .. :D

Bez profilu

Jolys

Tou sou veci... Jdu se po dlouhe dobe podivat, co noveho u chiby, a ona uz zadna nejni... A misto toho objevim tohle:). No, uprimne... fakt se mi to libi! Chytry texty, super spojeni chlapskyho a zenskyho zpevu, no proste uz se tesim, az vas nekdy uslysim nazivo. At to hraje!

Neopunker

Zdravim No respond! ...hneda je DOBRA :)...fakt.libívé.moc:D...pridavam do spriznenych:)..a mohli by sme nekdy udelat nakou spolecnou akci co rikate?:)...At to slape!!