No Easy Way - Úvod | Bandzone.cz

No Easy Way alternative-rock / Skuteč

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • The Man Who
  Nezařazeno
 • No easy way
  Nezařazeno
 • Evererything is easy [DEMO]
  Nezařazeno
 • Behind the Wall of Rhymes [DEMO]
  Nezařazeno
 • No Easy Way: Across the River
  Without Fear EP
 • No Easy Way: I Got the Message
  Without Fear EP
 • No Easy Way: Vaporization
  Without Fear EP
 • No Easy Way: You Gave Me a Dream
  Without Fear EP

Kontakty

Novinky

Nové skladby jsou v éteru

Nespíme, makáme. 

I když pracujeme především na bookingu koncertů pro jarní a podzimní sezónu, dopřáli jsme si víkend v drobném studiu Jirky Křičenského a nahráli pár demoverzí. Ty měly původně sloužit pouze interním účelům. 

Jirka nám ale nakonec dopřál na dema tak fajn zvuk, že se o ně s vámi rádi podělíme. Venku zatím není všechno (a pravděpodobně ani nikdy nebude). Už teď si ale poslechněte naši starší věc Behind the Wall of Rhymes a naopak naši novější písničku Everything is Easy

Mějte se fajn a uvidíme se v klubech! 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

No Easy Way

Čau Vacku,

každá kritika a názor je fajn, a i když bude tenhle komentář možná snůška frází a klišé, rozhodně nás posouvá dál. Díky!

A protože by kritika měla sloužit především ke zlepšení, jsme otevření tvým konkrétním připomínkám ke konkrétním textům. Opravdu. Za sebe totiž můžeme říct, že texty konzultujeme s rodilým mluvčím a za gramatikou si stojíme.

Co se obsahové stránky týče, tak nejsme žádní Máchové ani Erbenové, takže se ti to možná může zdát jako snůška frází. Na druhou stranu radši zvolíme snůšku efektivně rozmístěných anglických frází než "má lásko - já jdu dál - k výšinám - s kyticí růží" a podobný patvary. To je zase snůška frází a klišé pro nás.

Jestliže máš skutečně zájem tuhle kritiku dotáhnout do konce, ozvi se nám na Facebook nebo emailem na noeasywaycz@gmail.com a rádi to s tebou probereme hlouběji.

Měj se fajn,
Michal

Bez profilu

Vacek

Ta hudba je v pořádku i když dost bez dynamiky. Melodie zpěvu je jednodušší, ale OK. Ale ty texty.. Zkuste to prosím česky! Tohle je fakt parodie a myslím, že pokud chcete do zahraničí, máte větší šanci s českýma, kterým nikdo nebude rozumnět, než s touhle snůškou frází plnou gramatických chyb, která působí nechtěně vtipně. Kdyby mě nebavila vaše muzika, tak to ani nekomentuju, proto to prosím neberte jako hejt, ale upřímně myšlenou řadu. Tady nepomůžou ani případný externí texty, protože zpěvák zní tak jak zní.

basic (Meshita)

Ahoj, koukám, že ve Skutči stále funguje scéna, jiných než zábavových kapel :) Jen tak dál. Spřízňujeme a kdyby u vás byla nějaká zpěvačka, které se líbí náš styl, tak dejte vědět:)

Za UNN Meshita.

Zobrazit všechny názory