Ono bude něco v Egáči? Okamžitě potřebuju...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ono bude něco v Egáči? Okamžitě potřebuju...
Zdar kluci, hele nevite neco o tom koncertu v egáči 21.9. jestli to platí bo ne tak bychom to potrebovali vedet jestli jo nebo ne.... pa jo nebo ne.
čermy: tyjo, to teda zíram....
Hele, 69 fanoušků, to je mazec.
Dík si fakt zlato :).jinak ten koncert v gorile byl fakt vydařenej :)
Nevim gdo ho dal pryc. Nezoufejte prave sem ho dal z5. Pan Jan.
hej...........koukejte tam vrátit ten crack................jestli ne tak se naštvu :-D
Tak nic no. Ale az pojede do Budejc tak mi dejte nejak vedet a privezte to CD.
a kdo tak uboz sprasil Tejmarovo krásné logo?
hej hej hej.. Štětka neser! Kde je crack?
Kurva dejte tam ten Crack. A doplnte si ten koncert. A privezte to CD. A ostrihejte si ty hara vypadate jak zensky. A delejte uz se sebou neco sakra. Urcite ste ani jeden nekoukli cely prazdniny do uceni.