No musim říct, že dnešní koncert byl fakt vydařenej! Asi nejlepší co jsem zažila podle mě :-) Jo a velkej dík Vojtovi, že šel!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
No musim říct, že dnešní koncert byl fakt vydařenej! Asi nejlepší co jsem zažila podle mě :-) Jo a velkej dík Vojtovi, že šel!
Zdravim..Dovolili sme si váš přidat do spřízněných..jinak díky moc že sme s váma mohli hrát v tom Kicu.....hrajete fakt dobře jak svině....toť vše
No..tak! Já nevim, no. Asi jako třeba škola, nebo něco takovýho? :-P
No..tak! Já nevim, no. Asi jako třeba škola, nebo něco takovýho? :-P
ty vogoooo... já tam asi nebudu...ale poslechnu si vás na Vítání prváků v naší škůlen... Dan prej bude zpívat vokály... :D
jak UZ neni jenoduchy?
Sakra kluci! Já se tak moc těšim na tu HP..už dlouho jsem nebyla na koncetrě, budu muset zase začít, a vy musíte pořádně koncertovat (i když už to asi neni tak jednoduchý, to věřim). Ale bylo by to fajn. =) musím jen doufat..;)
Máte chuť na trochu Ciska, boosteru, romantického vzdychání a řevu???
Poslechněte si IN PIPELINE... náš nový hit... sám ďábel jí dal duši a pánbů křídla.. užijte sei ji.. a brzo už budou vánoce..
Honza Kubík a Ananas Ireneus mají dneska shodou okolností oba narozeniny.....Tedy přejeme mnoho zdraví a spostu společných úspěchů, v hospodě i studiu
Koukám ž máte tady na bandzone docela vysoej vě´kovej průměr fanoušků, to bych, při vší úctě, nečekal.