Hukot uvádí: Caesarovy Kanady (punk/ČK), Moss Call Lees (punk?/ČB), Jinovatka (alternativa/Benešov), Edith (alternativa/Benešov), klub mr. Brown, sobota 7.3.2009, začátek 20h, více info na www.hukot.zaridi.to nebo na www.bandzone.cz/fan/hukot
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Hukot uvádí: Caesarovy Kanady (punk/ČK), Moss Call Lees (punk?/ČB), Jinovatka (alternativa/Benešov), Edith (alternativa/Benešov), klub mr. Brown, sobota 7.3.2009, začátek 20h, více info na www.hukot.zaridi.to nebo na www.bandzone.cz/fan/hukot
Hukot uvádí: V pátek 27.2. v klubu Brown (u plovárny) Hodně Podně (folk-punk), RIP (politic punk), Akia b.a. (sweet punk), SHAI (Trotl punk), vstup 60 indických dolarů, začátek 20:30h, více ifo na: www.hukot.zaridi.to, www.bandzone.cz/fan/hukot
čus hošani,
něco jste fotili v dobříši, což? můžete nám poslat pár fotek? no jam
Dávejte si všichni pozor na Černochovo kanadský žertíky:D
Trochu spamu
http://www.youtube.com/watch?gl=CZ&…
Nejlepší klip všech dob od nejsklanějšího fanouška legendární kapely Caésarovy Kanady. (Made by Trňa)
Děkujeme Vám, díky, byli jste ohromní zajatci, vážně.
narez jinak se to rict neda....zeru vas....seattle party pocitejte se mnou
Sedim tady s otevřenou pusou...padli jste mi do noty:)Kdyz bude volno tak mě máte na seattle akci ve vagonu;) Rada si Vás poslechnu:-Pkazdopadne u me v oblibenejch jste jasní:)) GRUNGE!!!!!!!!!!!!!
v čera ste herali fakt dobře :d a díky bubeníkovi za možnost praštit si do bicích dík :d:d jen tak dál , přidávám mezi oblíbené :d
Prodává Ibušku