Většinou pozvánky k poslechu ignoruju.
Teď jsem ráda, že jsem udělala výjimku.
Jste boží :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Většinou pozvánky k poslechu ignoruju.
Teď jsem ráda, že jsem udělala výjimku.
Jste boží :)
hele dobrý!!!
poslechla jsem si!
přidávám se k funclubu:-)
tady moje doporučení:
http://bandzone.cz/radioa
třeba vám to sedne...
mějte se, a dík!!!
Veľmi sa mi páči váš sound. A Talks začal svetovo, na prvý posluch... :))
Jste Fakt dobrý.. :) !! jen tak dál.. :D !!
Dobre vy!:)... Pááči sa mi to!:)
čao..:D hle chtěl sem se jenom zeptat jestli byste nedali song ''Talks 2012'' na stažení...hrozně se mi líbí..:) předem dík ;)
Parada...dost sa mi to paci :)
Hej chlapi fakt
super :) Štěpán ze Space farmers
musim uznat, ze ste dobri chlapci ;) len tak daleeej! good voice :))
Fakt líbivý :))