Naked People Company - Úvod | Bandzone.cz

Naked People Company metalcore / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Vox Populi
    Nezařazeno
  • Mistakes We Make (zkušebna DEMO)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Anus of Uranus Records uvádí: Naked People Company!

(Upraveno: )

Ahoj,

tak sestava doplněna. Tvorba chytla s Terkou další rozměr :) a po novém názvu a logu se brzo můžete těšit na první demo nahrávku, první koncerty v tomto roce a na nové promo fotky. Pokud chceš mít všechno z první ruky, sleduj náš facebook. 

facebook.com/nkdpplco

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Vacek

Smíchám Vám desku zadarmo, jestli chcete. Dělám to pro radost a pro to, abych se v tom zdokonaloval, kvůli penězům chodím do práce...

Pokud máte hodně omezenej rozpočet a stačí vám kvalita cca studiového dema, můžeme se domluvit i na nahrávání - tam už bych si o něco řekl (800,-/den = cca 7 hodin), protože to trvá dlouho.

Písničky na svém profilu jsem napsal/nahrál/smíchal ve stejných podmínkách, jako bych pracoval na vašich věcech - pro porovnání zvuku.

PS: nespamuju po všech stránkách kapel, vybírám si sobě žánrově blízké a ty, co tu nemají nic ve zvukové kvalitě, kterou bych nepředčil.

Ať to hraje.

Bez profilu

raphael

Hey there,
We are FARBRAUM a Band from Switzerland and we will playing a show in Praha on sunday 5. April 2015 in Club Fatal. Now we are Looking for a Local support Band, have you time to rock with us on this Date?
cheers Raphael
https://www.facebook.com/farbraumdieband
Ahoj, my jsme kapela z Švýcarska a hrát na neděle 5. dubna Fatal Clubu Praha. Chcete si s námi hrát jako lokální podporu? Omlouvám se za špatnou kvalitu, protože nemám mluvit česky potřeba ish Google Translate. Přeji Vám hezký den. Pozdrav ze Švýcarska
Raphael
https://www.facebook.com/farbraumdieband

farbraum.booking@gmail.com

Zobrazit všechny názory