neni, jenom si chlapec neuvědomuje že kvalita zvuku by měla být přímo úměrná kvalitě hudby :-) je trochu marný posílat lidem na placce sračku dokonale nazvučenou, jak to dělá většina "muzikantů"
Bez profilu
muž přes ovce šel
sykda se ,,orosil a pak praskl"








