Ahoj Nihilisti,
už tuto neděli (druhý den je svátek!!!) proběhne Velikonoční masakr ruskou matrioškou aneb SCHIZOFÓN fest vol. 5. Vystoupí ruská senzace MY AUTUMN, domácí SMASHED FACE a MAWATAKI, a písečtí 5 SYMBOLS. Krom pomlázky a konzumace vodky čeká na návštěvníky překvapení. No dá se tady chybět? :D
Pokud by šla tahle zpráva pošoupnout dál, budem moc rádi (více info v kontaktech) - ukažme ruským mládencům, jak se slaví velikonoce na Vysočině!!!
schizmo
DAU booking
tady http://www.talbot-music.com/music.html si můžete free stáhnout poslední ep Tundra od estonců Talbot,kteří tu v okolí odehrajou dva koncerty a to : 2.května na Baráku + Hawat,The Rithie sucess a 8.května v Polici + Five seconds to leave,Algorhytm of decadence
http://www.myspace.com…
http://www.myspace.com/talbotmusic
http://www.myspace.com/hawatband
http://www.myspace.com…
http://www.myspace.com/ritchiesuccess











