Nihil - Názory | Bandzone.cz

Nihil hardcore-grind / Slavonice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Oslík Nebojsa
    Nezařazeno
  • Zrozen z hroznů zhrozen
    Nezařazeno
  • Neprofesionální pohřební služba
    Nezařazeno
  • Milada
    Nezařazeno
  • Primář Jakev
    Nezařazeno
  • Dareban Burghard
    Nezařazeno
  • Pink show
    Nezařazeno
  • Mental onany of german uncle
    Nezařazeno
  • Jürgen a jelen
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

SCHIZOFÓN fest: 22.4. MY AUTUMN!

Ahoj Nihilisti,
už tuto neděli (druhý den je svátek!!!) proběhne Velikonoční masakr ruskou matrioškou aneb SCHIZOFÓN fest vol. 5. Vystoupí ruská senzace MY AUTUMN, domácí SMASHED FACE a MAWATAKI, a písečtí 5 SYMBOLS. Krom pomlázky a konzumace vodky čeká na návštěvníky překvapení. No dá se tady chybět? :D

Pokud by šla tahle zpráva pošoupnout dál, budem moc rádi (více info v kontaktech) - ukažme ruským mládencům, jak se slaví velikonoce na Vysočině!!!

schizmo

Sorrowdy

Ahoj, není zač, říkám si, že už na vás chodím tak dlouho, líbíte se mi a ještě vás nemám přidané v oblíbených, že to musím napravit :))) No, páteční akce byla prostě parádní, ale ani mně to nepřekvapuje, u mně osobně Slavonice rules, protože Jondovy akce jsou prostě vždycky super! Jezdím tam moc rád, skvělá atmoška, vždycky dobrý kapely a hlavně spousty lidí, takhle by to mělo vypadat všude. Fotky už jsem poslal na www.photomusic.cz (pro ty tenhle server teď fotím, od té doby co se pozastavilo přidávání akcí na xichty.cz) a vlastně už jenom čekám až to tam zveřejněj. Hned jak to tam bude dám vám vědět já a nebo Krygel, jeden z provozovatelů toho serveru.

Zamberiado

Čau chlapi tak jak za dva měsice by to šlo?počítam aj stou kapelkou jak sme se bavili v J.H.že ji to nak dlužíte nebo co, nejspíš v cecikove nebo v lideřkach+ vojta z praglu, Panta Rei a mi na termínu se nak pořadně domluvíme až mi napíšou Panta Rei zatím jenom jestli svama mužem počítat, díky amějte se.