Bez profilu
From monkeys to Junkies
Nazdar borci docela se nám líbite nevadí vám když si vás dáme do spřízněných??
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar borci docela se nám líbite nevadí vám když si vás dáme do spřízněných??
to Robin: Ale moc se jim poslouchat nece...musíme si udělat reklamu :D
Zdravím. Jsme rádi, že se naše hudba aspoň trochu líbí.:) Časem se tu určitě objeví další songy, ale v nejbližší době nejspíš ne. Máme trochu problém se zkušebnou.
...Zdravím vás Pánové...Jak tak koukám nejste tady dlouho... Máte jen jeden track k poslechu, víc toho sem nenacpete...???
Nezníte vůbec špatně, ale na posouzení je jeden track málo, ale lepší než nic...
Jak se vede...???