Nightfane - Názory | Bandzone.cz

Nightfane gothic-melodic / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Rain of Tears (Demo 2007)
    Nezařazeno
  • I Long For Your Love (Demo 2007)
    Nezařazeno
  • Warrior (Demo 2007)
    Nezařazeno
  • Lady Pain (Demo 2007)
    Nezařazeno
  • Never Mind (Refuge of Vampire 2009)
    Nezařazeno
  • Angel (Refuge of Vampire 2009)
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Izzy(ToR)

Hello kdy bude zasejc neco v jižních čechách??

Bez profilu

Raine

Kluci, hrajete fakt skvěle. Zpěv je úžasnej! Super skladby, povedly se ti, Robine! :)

Bez profilu

Izzy (ToR)

Tak je po koncertě, a musim říci, že to bylo hodně nad moje očekávání..... Paráda non plus ultra.....
PS: Děkuji za Song for me.....

Bez profilu

Izzy (ToR)

Tak jsem se zase zaposlouchal a musim tvrdit, že I Long For Your Love je úplná rozsekávka, takže se velice těším na zítřejsí koncert v Č.B.

Nightfane

Žádnej strach, neopouštím zpěv úplně...některý songy budu pořád zpívat já...jinak se chci víc věnovat kytaře a zpěv odsunu až na druhou kolej...takhle toho na mě bylo moc a necítil jsem se na pódiu zrovna nejlíp. Robin

Květka

Ahoj,chalpi:) Nějak se ke mně dostalo pár vašich písniček a I love for you love mě opravdu dostala...takový uklidňující,PARÁDA!;) Držim palce a hodně úspěchů!;)

Kenji

to Damian: Dík :) Pozdravy vyřízeny :P Doufám že se na nějaký akci potkáme ;)