Tvoje písničky sou prostě nepřekonatelný...a hlavně si toho už docela dost stihnul.Nechápu ty lidi, který maj něco proti tomuhle stylu hudby já bych bez toho nepřežila.....*
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tvoje písničky sou prostě nepřekonatelný...a hlavně si toho už docela dost stihnul.Nechápu ty lidi, který maj něco proti tomuhle stylu hudby já bych bez toho nepřežila.....*
Díky za koncert v Andělovi. Skvěle skvělé.
Ještě stále fungujeme. Nadechli jsme se už asi k pátému dechu. Už to táhnem patnáctým rokem. Tak se přijď mrknout, když budeš v Bruncku.
Ahoj, Mimostojící po dvou letech live doma. 20.12. 2008 v Africa pub (Bruntál) společně s pilsen alternativ popem Sebevrány. Start 20:00 hod. !!!
Jakou ukázku? :D
je možný že já krásně píšu ale vy krásně zpíváte a hrajete... Vážně... jsem unešená :-P A nejsem sama... Doufám že vás někdy uvidim :D naživo... :-P
Niceland... So nice... Hudba kerá chytne... =o* a nepustí... Můžu poslouchat furt...
...in love...
No my jsme urcite pro, mas nejaky navrh kde presne nebo tak?