Neural Corrosion - Úvod | Bandzone.cz

Neural Corrosion progressive-experimental / Orlová

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • The Constant - A-Side - The Constant
    Nezařazeno
  • The Constant - B-Side - The Randomness Of Life
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Neural Corrosion / Tehanu 10" Split

Nová skladba 'Spiral Down' (9:30) je součástí extrémně limitovaného (14 ks) 10" splitu Neural Corrosion s Tehanu. Deska byla vyrobena metodou lathe cut individuálně vyryta Adrikem z Archipelag Vinyl. O sítotiskový art/cover design se postaral Honzin ze Swamper, booklet zpracoval Dan. Tehanu přispěl zběsilým, téměř desetiminutovým breakcorovým setem své nové tvorby.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

andyludva

Parádní věci, všechny :-) Neplánuješ tuhle muziku i zkapelnit a udělat pár koncertů? :-) Naživo by to bylo určitě hodně autentické.

Bez profilu

georgyporgy

Díky Martine že se taky někdo v tomto státě vzhlídl v hudbě S.Wilsona a to myslím v dobrém slova smyslu,děláš to moc dobře,jen tak dále,tvá muzika má nápady,hezké melodie,fakt super.

Zobrazit všechny názory