NV a ostatní kapela Hodně Podně vás zve na svůj profil-najdete tam totiž písně z nového DEMA ...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
NV a ostatní kapela Hodně Podně vás zve na svůj profil-najdete tam totiž písně z nového DEMA ...
Sladká revoluce překvapila jak zvukově tak vůbec celkově, Ross je renesanční člověk,všechny nástroje nahrál sám :-).Tak jsme zvědaví na nový počin Hodně Podně.
Zdravím, spřízněná! Chci upozornit na několik nových písní vaší spřízněné kapely Hodně Podně, na kterých se právě pracuje - ale koncem září budou k mání tu na Bandzone (protože je to krám, kde mají všechno a hned...) i na www.hodnepodne.ic.cz . Jako malou ochutnávku si můžete poslechnout mojí sólo píseň Sladká revoluce - a to na odkazu, ze kterého píšu...tak do toho...
nazdar Kucí všecky vás zdravím..moc se na vás těším do Chýnova...ale stejně se nic nevyrovná tomu když sem s vámi byla na zkoušce:)
tak jo - na konzert na vyhopsání super - za jedna. Doma jako relaxaci ke koupely - nene :-)
Ale jednou si na Vás zajdu zaskákat, ju?!
páčko
už se tak děje,dneska snad budu mít zavedenej net doma - neni to tak jednoduchý,ale to zabedněnci stejně nemůžou pochopit. Jak Halóóó s vykřičníkama - se tu nic moc neděje tak hecuju, hop, hop, hop
si poslechnu tu nahrávku a uvidim, pokud bude dobrý - budu ho chtít v Orionu
...a neserte mě
Jak HALÓÓÓ !!!?Pořiď si techniku na poslech z netu!,ale CDo s obalem je přeci jen lepší než MP3 a k tomu jsou ještě placky - ale když jinak nedáš, tak tam máš ten download.
Tak do prdele už, funguje tady někdo??? HALÓÓÓ !!!
Může mi někdo aspoň odpovědět.
Punkáčové objednávám CD a placku.
Zmrdi zdar.
Teď jste mě nasrali, nemám v práci repro, doma nemám síť,takže koukejte dát možnost stáhnout ty zasraný empétrojky a neserte mě, kurva.
Satr