eeeeeeLEMENTáááááLOVééééé ... pf 2009
Bez profilu
pohřebák
taky nevíš co je vůně.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
taky nevíš co je vůně.
tak vole, dneska sem byl na Albertove, tak sem zasek taky prohlidnout Hlavuv ustav... trochu to tam smrdi, ale docela pekna budova...
eeeeeeLEMENTáááááLOVééééé ... pf 2009
originalna hudba vela zdaru a stastie v tvorbe
NIGHT VISION je majstrštyk....poklona, pane!!
Čau kamo dobry muzik!!!!!!!!!Dodorosi
Pane doktore nejsem ůchyl když se mi to líbí i za střízliva? DDD
interview pro Whiplash http://whiplashmag.net/index.php?id=3…