Ahoj
Máte hezké a velice dobré písně. Velice jste mě překvapily.
Bubák zvaný M
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj
Máte hezké a velice dobré písně. Velice jste mě překvapily.
Bubák zvaný M
Ahoj,
děkuji za pozvání, velmi milé překvapení ;-) palec nahoru :-)
S pozdravem fungl nová fanynka Ála
Krásný večer, děkuji za milé pozvání k poslechnutí vaší kapely.
Hudba a text a melodie a nálada písní, jsou pohlazující na mysli :)
Jen tak dál, těším se na další písně :)
S úsměvem Bludinka
Čau,dík za pozvání,rád jsem si vás přidal....zdravím vašeho kytaristu,viděli jsme se po našem koncertě Dolls in the factory v Jazzu...:)) Fčela.
zajímavá hudba :-)
poslechla jsem si!
přidávám se k funclubu:-)
tady moje doporučení:
http://bandzone.cz/radioa
třeba vám to sedne...
mějte se, a dík!!!
Slyšela jsem vás už dřív, ale dneska jsem se u vašich písniček nějak zasekla :D Máte pohodovej styl, parádní texty! Těším se na další songy :)
Ahoj kluci, hraje a zpívá vám to naprosto dokonale!Jen tak dál:-)
Ahoj lidi! je to fajn! Je možný že jsem váš singl slyšel z rádia? Já ho totiž rozhodně slyšel =)
Koukněte taky na moji kapelu bandzone.cz/interpretneznamy
hrajeme sice skáčko, ale třeba se vám budem líbit. A snad se někdy potkáme na podiu!
Kluci, VY jste moji bohové! Bezkonkurenční!