nemuzu si pomoct ale vliv skupiny Krystof je evidentni. Jinak zni to fajn, jen zpevak hodne pouziva takovou tu techniku kdy jakoze drzi hlas v krku (viz Eddie Veder), doporucil bych odlehcit obcas. Jinak prijemny pop-rock
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nemuzu si pomoct ale vliv skupiny Krystof je evidentni. Jinak zni to fajn, jen zpevak hodne pouziva takovou tu techniku kdy jakoze drzi hlas v krku (viz Eddie Veder), doporucil bych odlehcit obcas. Jinak prijemny pop-rock
Ahoj kapelo, sleduji Vás, dobrá muzika, neplánujete na křest přizvat nějakou kapelu, nedomluvíme se na výměnu koncertu Havířov - Karlovy Vary??
díky Jenda
liwid-kv@seznam.cz
Tež se těším na křtiny :D
Těším se na křtiny! :)
Nakonec se mi práce Borise na desce moc líbí.Posunula vaší muziku do dalšího levelu.Je to moc dobré.Jsem zvědav jak předěláte své staré hitovky.
Ahoj díky za pozvání! Děláte super muziku, jen tak dál! :-) Přidávám si vás
Ahoj. To je bašta, co děláte! Palec nahoru!
...tak "Přívoz" podle mě úplně nej :-)
Ahoy lidi, já vás znám z óčka, písnička legosvět je dobrááá! Vy jste mi poslali odkaz na fb, to máte blbý, já fb nemám... :-) Přeju dostatek inspirace k tvorbě! :-D
Hoši, zní to naprosto skvěle! Jen tak dál!