cau cau .... v poho to mas ....checkuj nas NSB dikes ---
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cau cau .... v poho to mas ....checkuj nas NSB dikes ---
ahojik krasko hazu do spiz. protoze bychs tebou chtel feat teda jestli se ti nekdy bude chtit kdyztak se ozvina profil nebo icq: 340226213 ;)
ale j:-*;)
:-P:-p:-*
kuju moc;):-P
jeeee:)děkuju moc všem co mi píšou názory:)
oooo tady to někomu de;)
Ahojky Zlatíčko, heh to jsem netušil že budu tvůj první fanoušek tady... jinak už se těšim až zase nekam vyrazíme a něco podniknem... hlavně musíme nějak pořešit ty tvoje narozky. tak jo bejbí zatim papapa měj se krásně a přeju hodně štěstí a úspěchu s tvojí tvorbou držim palce... :-*
:-D no jasny budu trenovat..... o to nemejte strach. Ale az si kupim maik tak bysme mohli hodit nakej feat ne? Peace :-*
Hey kocko fakt good..... :-) libi se mi holcici rap .... je to zajimavy na poslech :-) ale jinak super. Jen tak dal. MiEr :-*