°°Naykenka=o)°° - Názory | Bandzone.cz

°°Naykenka=o)°° rap-hip hop / Prague

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • featuring Rappy_New era bejbe°°Šnayke štájl XD°°
    Nezařazeno
  • °°Zastav a nepřežiješ_cOntest°°
    Nezařazeno
  • °°Náš řád je rap°°_D&N
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Jayk3M

Ahoj Najkíí..
Ej, vůbec si s tím člověkem nedělej těžkou hlavu :)
Jemu dává sílu jenom to, že se kvůli němu ještě někdo naštve nebo začně něco řešit..

Jestli jsi četla Harryho Pottera, tak on je jak mozkomor, víš co, rozsévá ten nesváár, prostě ignóor :)

Měj se fajn a ať ti t šlape..

Miríí..

Cyberfusion

Ale nééé koho to tu vidim BestTraper co mele hovna... kámo kámo, nevim jak to děláš ale dycky se začneš navážet do lidí na kterejch mi záleží. Stejně tak nechápu jak si můžeš myslet že jsi vejš než tihle lidi tady, oni aspoň něco tvořej, už jenom ta odvaha že do toho šli, a že ty jsi takovej slaboch že se zmůžeš jenom na urážky trapný dissování z tebe nedělá nikoho lepšího, právě naopak. Tak se předveď ty, vytvoř něco a dokaž že toje tvorba je lepší... Krom toho když někdo o někom nepodloženě říká že je homosexuální, snaží se tím skrejt vlastní orientaci ktereou nepovažuje za normální...

°°Naykenka=o)°°

BESTRAPER:debílku pak někomu řikej komu hrabe "pravda vas z nici a nepomozu vam ani obranne vety.slapem vam uz na paty a moja reklama stupa.coskoro ste dole a ja hore " magore:D:D přesně jak řekl jayk3m,...brouk pitlik:D:D mě tim fakt nenasereš akorát pobavíš:D:D:Dtak sem zas něco přihod ad se můžu pobavit:D:D::D:D

Bez profilu

bestraper

zlodejka falosna.pravda je vo mne.pravda vas z nici a nepomozu vam ani obranne vety.slapem vam uz na paty a moja reklama stupa.coskoro ste dole a ja hore

Bez profilu

pucinkaa

to je moe nejlepsi raperka....jeji tvorba fakt jako cool,.....zeru te bejbe

1 2 3 4 5 68101317222835435159667175788082 83 84 85 86 87 88 89 90