Ahoj Najkíí..
Ej, vůbec si s tím člověkem nedělej těžkou hlavu :)
Jemu dává sílu jenom to, že se kvůli němu ještě někdo naštve nebo začně něco řešit..
Jestli jsi četla Harryho Pottera, tak on je jak mozkomor, víš co, rozsévá ten nesváár, prostě ignóor :)
Měj se fajn a ať ti t šlape..
Miríí..








