Juuuuuuuu maš dalši new track je to mocky pěkny se vam to povedlo :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Juuuuuuuu maš dalši new track je to mocky pěkny se vam to povedlo :)
kukni beats a okomentuj ked mas cas dik
si me pridej na icku atd..
jj mam 395193727:p:)peace!
cus cekni muj profil napis nazor pisss!!nekdy muzem hodit feat co rikas???
Hele v klidu.....moje není, ale prostě už je to dlouho co sem na to nahrál a bylo to i v několika soutěžích....je to dost provařený a spousta lidí si to pak může špatně vysvětlovat a mi teď s readym máme něco v plánu a potřebujem čistej průnik a čistý jména....jinak v cajku měj se
už mám i instro a téma tak tiho pošlu,máš icq???
už mám i instro a téma tak tiho pošlu,máš icq???
Taková malinká věcička.....www.stage.cz/dca tam najdeš track Život nahranej tak před 3 rokama na stejný instro....nerad bych, aby moje tvorba byla srovnávána s touto na tvém profilu.nemám proti tomu nic, ale přece jenom se máš dost co učit, ale Ready říkal, že si schopná dát nám něco do tracku tak piluj skillz a trénuj flow....zatim mír....DCA