Husty ;-) davas si to dobre cekni muj profil ;-) je mozna i spoluprace ;-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Husty ;-) davas si to dobre cekni muj profil ;-) je mozna i spoluprace ;-)
jizni morawa zdrawi Pragl.taky dik za spriznene.libi se mi jak dawas.zatim
Sorry bejbe,že jsem nedorazila,ale já nerazila ani do školy-celkem mě to sere..Jsem pěkně v hajzlu-nachcípaná jak dobytek,jsem schopná akorát tak ležet u televize...Ať žije zkurvená chřipka:-/...No nic,měj se a ještě jednou sorry:-*
krasna photečka :)
Hojda, čekuj první část SNIPPETu z připravovanýho LP08 !!! PEACe, Peca !!!
Ahojinky..bejbee hele já te´dkon fakt newim...:D tak skus něco vymyslet??..:D:DZatímmppp=*=*=**==*=*
ahojky zvu te na muj profil ...tak se mrkni a zkomentuj..dik..za tvuj cas..paaa
čuss sleduy novej kraken-----moe WESS
Ahoj.. Tak jsem přidal nějaké nové písničky, tak pokuď chceš, poslechni a napiš názor...Děkuju a měj se.
no no .... ty se ani neozves zhe mas new track... :D to je hruza!!! jinak peknej song..... mej se a zase se nekdy ozvi!! ppp :-*