Track s Reppym nikdy neomrzí :P jak píšeš až bude novinka jestli bude tak se ozvy lejdé ;)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Track s Reppym nikdy neomrzí :P jak píšeš až bude novinka jestli bude tak se ozvy lejdé ;)
Ahoj :) dlouho sem si s tebou nepsal :) povedený tracky čekni neco miho nech koment diky mej se ;-)
OOOhhh CO TO VIDIM
stahuj to jak kalhotky
dosť dobré veci... super bomba paráda :)
máš fajn flou,líbí se mi to,byl bych pro spolupráci,chtěl bych tě mít na jednom ze svých tracků.čekni na můj profil a nech koment.jinak vážne dobrý!
zdravim sleduj a zanech koment dik
dobry...)
hodlě luxus jen tak dál :)
když tak čekni muj profil komentuj kritizuj
www.bandzone.cz/dero
zatím čao
Směj se :)
OUUUUU PRVNI TRACK ME UPLNE ROSEKAVA!!!!WELL DONE WELL DONE. GOOD PRODUCTION!!!