Ahoj Nayke..bych byl moc rad za Tvuj nazor na moje new tracky První a Poslední a Princezna ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Nayke..bych byl moc rad za Tvuj nazor na moje new tracky První a Poslední a Princezna ;)
jo tak za tu anglickou cast se Ti uprime omlouvam, jinak nemas zac... makej dal...
Zdrawim kotě jedeš pěkně ;-) doufam že se někdy už sejdem zatim muzes skouknout náš profil a muzes nam napsat nakej nazor dík;-) :-*
Tiffy Jay
wow... od ty doby co jsem ti napsal, ze to nestoji za nic... tak menim nazor... jdes nahoru.... ten prvni track je hustej... ale porad mi prijde ze se nechavas hodne inspirovat kentou, julay a zuzkou... najdi si svuj styl a budes dobra... jeste kvalitu:) a vyslovnost anglictiny a cajk... drzim palce
ahoj dame spolu nějakej featuring ? čekni nas a odepiš
No wem si hlavně icq:P:D:DKočandoo
wow..track Malej Detail je dobře ujetej/vyjetej!
A dneska jsem odmítla tam jít:(
Jsem před psychickým zhroucením,včera jsem sebou málem sekla...Mám horečku ze stresu,nezvládám to a kdyby šlo jen o učení:(