zdravím dobrá práce holka.. čekuj moje
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdravím dobrá práce holka.. čekuj moje
Promiň, ale teď na ICQ nebudu... Budu tam až večer páč jedu pro mladou.. Večer se ozvu... Zatial... Peac
494-200-917
¨Nemáš děkovat... Páč není za co..... Doufám, že když začnu rapovat já, tak mi když tak taky pomůžeš... Ne dělám si srandu... Doufám, že Ti ta akce teď výjde....(Jak Ti tam kámoš bude beatovat..)
Zatím se měj a drž se... :-*
nj ... simte :D:D uz nehraju na navstevnost :) uz sem tag casto nechodim... ale jestli ces tag zase dame nakej souboj v navstevnosti ... :D:D jj mam se fajn... co ty???? :-*
čau super hudba... jestli chceš čekni můj profil :-)
ahoj...poslechni nějaky novy věci...sejdeme se teda někdy..?
Caw,
mrkni na new treky
a jestli chces tak hod nazor
mej se
ahoj ahoj... :) jee omluvam se ... ale ted vubec neni cas vis.. furt naky problemy :D tak az budes na icku se ozvu ju :) zatim se mej.. :-* ... jo a jinak krraaasny fotky :) :-*
Promin, omyl jsem to poslal z fanouskovskyho profilu..btw. kde tak priblizne jsou ty Soutice? :)