Zdárek včera jsem dal k poslechu novej track s názvem Máme touhu vítězit. Pokud chceš poslechni a kldiěn nech koment :) měj se hezky
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdárek včera jsem dal k poslechu novej track s názvem Máme touhu vítězit. Pokud chceš poslechni a kldiěn nech koment :) měj se hezky
Ahoj Nayke, máš pěkný písničky, líbí se mi ta poslední co si sem umístila, jen tak dál;-):o)
čau čau jak je???:-) jsem kámoš Denisky:-P:-D......Dark Angel....dyštak si beru icq jestli newa?:-) zatim ppapa:-*
Ahoj.No kde sou nejaky novy pisnicky??styd se :-P Ja sem jednu novou udelal,tak si ji u me muzes poslechnout.papa
Ahoj spřízněnci:) Kontrolujte profil:)
Nová pecka tam:)
zdarec ! máš to mrtě dobre ! dobre texty,flow,...hoď názor ke mě maj se !
Cao..Dobrý tracky, krásnej hlas :)..cekuj muj profil a nech koment..Peace
Caua, v Souticich jsem nebyl..
Hej, dobry pecky, fandim :)
no jasny no ta prwni holka po prawde nic moc sry