cus jo mas hafec good tracky libi se mi hlavne track Nevzdavej se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus jo mas hafec good tracky libi se mi hlavne track Nevzdavej se
**Nezdávey se** Dobrý dobrýýý ;) .. ♥
Díky za komentááář...nejvíc mě od tebe asi baví ten první track nevzdávej se-jsou tam slyšet ještě chyby,ale ne tak,jako v těch ostatních....hodně štěstí nemáte to jednoduché;)
Lady,Lady,Lady - Na Tebe bych se nikdy v životě nevykašlala, Ty to moc dobře víš.. Jsi ta nejlepší slečna,s nejkrásnějším hlasem, kterou znám. Featy s Tebou? Ty dodělám, ale jenom protože jsi to Ty..Kdyby to byl někdo jiný, ke komu bych neměla tak blízko, tak by měl smůlu. I like U a makej,páč "Nevzdávej se" mě dost solidně nakoplo k dalšímu psaní, ale s tím návratem uvidím, každopádně, co jsem slíbila udělám :)
cauky..mas to tu celkem vpoho!! sice ta anglictina je malinko divna :D ale to se casem vychita..drzse packo
ahojik..checkoval jsem te a jedes hooodne slusne..:)))peace mej se jedes fg dobre mooc se mi to libi
Caues mas to hafo dobry...:) nechces dat nejakou spolupraci? fakt se mi to líbí. peace Kafi
jak si to dava holk;)ae skoda no ze se asi dlouho neuvidime vis jag to je:-)ae mrte se mi libi ten track nevzdavej se!!jako ze hodne moooc:-*
cauky kocko .. tak jak je makas na necem new ?? :-*
Čauky,teda na to že Ti je 15,tag seš fakt dobrá...Já si dělám novej track,ale nemám to kde nahrát,takže bohužel,ale v fanoušcích sem jen pro to,že zatím žádná skupina nejsu,jen tak pro radost si dám někdy beatl a složím občas i nějakej text...Jináč fakt RESPECKT!!Dyžtak se mi ozvi,jestli chceš pokecat...ráda bych se o tobě dozvěděla i něco víc...Měj se..