Je to dost slušný, .... fakt dost, ... ještě by bylo třeba trochu pilovat flow a jsi v podstatě chvála týhle scény) (narazil jsem na tebe na profilu DarkAngel, ... dej ček na můj profil, ... měl bych zájem o spolupráci... icq: 493 - 095 - 137
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Je to dost slušný, .... fakt dost, ... ještě by bylo třeba trochu pilovat flow a jsi v podstatě chvála týhle scény) (narazil jsem na tebe na profilu DarkAngel, ... dej ček na můj profil, ... měl bych zájem o spolupráci... icq: 493 - 095 - 137
ahoj bejbe hezka fotka..jako... jestli chces mrkni na muj úprofil..a kritizuj atd..jouu D
ahoj...holka.....líbí..se mi..tvoje tvorba.......kdyžtak..mrkni..na mě....a...dej..koment.....upřímnej..pls
hej to *nevzdávej se se opravdu dobře poslouchá :) .. ** :* pěkný
Jasné tak se pak ozvy pa slečno:)
na 15 let vyborny, ty budes jednou dobrej mazel, preju uspechy :) ... milo
NZ... Ja sem si az nedavno vsimla, ze te tam nemam x( :P
ahoooj,mas peknej hlas,pekne foto =) aj tracky nejsou spatne.jen to chce podle me jeste trochu trenovat flou a bude to v cajku,a jestli chces tak si poslechni nas prvni track jako crew,mej se hezky phaa
(RaO)
týý jo...slečno..tedá..suprová tvorba :) nějak se mna tebe narazila..zaposlouchala se..ale fákt hustý..nejvíc dobře propracovaný ;)
zdarvín slečno ja jen předem tohohle nazoru rozhodne nepodporuji český slečny co delají hiphop ale tvuj hlas a tve texty me zaujali tak jen pochvalu me osobne se to zda fajne hla´vne ale ta pecka NEVZDAVEJ SE... jinač hmm nejvíc proste ta první takže přeju hodne štestí...