prijed a budes mit studio hned:P jinak ahoooj:P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
prijed a budes mit studio hned:P jinak ahoooj:P
Hoj,hoj tak jak žiješ už sme dlouho nepokecali mimochodem toho 27 tam nemůžu chybět přijedu tě podpořit měj se pap:-*
cawess bejbee :) zhijees jestee?? :D:D ty jo pridal jsem zas new track tag kdyz se ti bude chtit muzes zceknout staryho znamyho Llacostiho :D:D zatiim se mej :-* a pisni :)
AHOOOJ ZLATIINKOOO hele mam prosicku...pristi tyden v sobotu sem chtěla zajet s kámoškou do prahy tak bysme mohly dát srazík :)ráda bych tě poznala osobně!Nabalíme týpky :D co??:)))
nemass zaac...:D
Hae mooc dobrý :o)
ahojky mas f pohode tracky..si dobraa...:D
neni zac....skvela tvorba, takze add byla samozrejmost =))
Ahoooj najkoo, dík, že jsi přišla na koncert, rád jsem tě poznal :)
Ahoj mas fakt goodec tvorbu pokavad by si chtela radi bychom stebou dali featko(mame i vlastni studio) jestli by si nemela nic proti pls napis na profil nebo na icq 418526333 PEACE
HB