Tak kdy už bude něco *new*? ... tydle dva tracky znám uzh z paměti:o) .... chtělo by to něco *new*! ... tak makej makej at muzhu poslouchat další kvaitu *blondýnko*:-p ........ Peace Džekri
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tak kdy už bude něco *new*? ... tydle dva tracky znám uzh z paměti:o) .... chtělo by to něco *new*! ... tak makej makej at muzhu poslouchat další kvaitu *blondýnko*:-p ........ Peace Džekri
Čauky slečno,
koukám, že si obarvená ??? :-O Nebo se mi to jen na fotce zdá? Každopádně ti to sluší a co jinak jak jde nahrávání? Co nový tracky a jak vůbec jde život?
PeAce
L.ise.i
Čao. Tak co nahrajem neco? :) Nebo kaslem na to? Mier
Týýýjo musím pochválit strašně dobře to válíš:-)...jen tak dál:-)
cau :-D jako fanousek si te pridavam jes? :-D tak zase nekdy
Neníí zááč..A jináák dííky..:*
Ahoj Nayke
nerad otravuju -,můj česko americkej song Trouble Rough už jistě znáš,nyní je už hrán i na LGho akcích po americe,,,proto můžeš shlednout video z jedné jeho menší akce u mě na profilu,nezapomeň i na tracky v playeru...měj se fajn...
Pharic
Ahojky kočko !
Tak jak to vypadá s tim studiem ? Čekám na tvůj new track a ten pořád nikde :D. :P
bombaaaaa :-D ne tak byla v poho akorat az moc lidi na podiu mi prislo :-D a jaks to videla ty??
tak co dala bys neco ???