a hazim do sprizne:-)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a hazim do sprizne:-)
ha dobrej nazor:-Dty mas taktez talent co bys rekla na feat?ozvu se ti na icq:-)
no jasny :-D
ale ja myslel ze to nahravas u Devera????
Peace Nesto
aaa tag ja uz sem mezi fans.. ahaaa :D:D:D
achooya bejbinoo :) mno ziju to j jasnyy:D koukam zhe jedes tag se drz.. :) poslouchal sem tu novou pisnicku a fag pekny cowece :) jen tag daal.. aky bych se ozval na icku vid ale tam ted moc casto nebyvam tag nekdy jindy :) jinak dekuju ti za fanouskovani :D taky te tam pridam :) to je jasny :) zatim se mej.. pp :-*:)
PS: jo a pekny fotky :D slecna ted blondyna joooo?? :D:D:D
no aspon že tak ;) bych potom neměla co poslouchat :D jinak nemáš vůbec zač...:-* <3
ahoj no hodne kvalitni holcici rap delam novy mixtape mohly bys me se domluv na minutku na feat??,byl bych vdecny..dikes
ona je nejlepčíí <3 ale jako s tim že skončíš si to nemyslela vážně že? :// byla by to škoda...
RESPECT....jako klaním se...jsi opravdu šikovnáá...jen tak dáál... a těším se až tě uvidím na prvních místech všech hitparád ....:o)