Ahojik Nayke rád bych s tebou udělal nějakou spolupraci kdybys měla zájem dej vědětPS: beat nezveřejnim pošlu ukázku na icq
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahojik Nayke rád bych s tebou udělal nějakou spolupraci kdybys měla zájem dej vědětPS: beat nezveřejnim pošlu ukázku na icq
BORKA největší držim palce at se s timdel talentem někam dostaneš;);););)
°°AhOjinky NellynkO:O) mnO mám se fajne:O)ale pOslední dObOu kapánek unavenáááá:D:O),,,cOpak ty????
no tak jako kočko :-** jak se máš pořád? :))
čaukííí zlatoo poslechni si novou pecku s názvem Zklamání :-) mohla by se ti líbit :-)
Dovča se mi pomalu chýlý ke konci, na začátku jsem si říkal, že nechci celou dobu vidět počítač a tadáááá :-D jsem tady :-D
Ahoj přidali jsme jeden trek zLP prosím o čekuj ho a napis koment
Ahoj,zčekni promo s názvem "Odhodlání zapomenout" a zanech koment www.bandzone.cz/saint
S pozdravem:Saint.Jay & Jay.F
jaaaaj tak si tu dOvču užij:O)
Ahoj jistě. že si tě pamatuju :-) jsem teď na dovolené takže se snažím odpočívat :-)