Ahoj,tak jsem do playlistu přidal podle mě trochu na ůrovni 2 beaty s názvem "RnB beat 1,2" tak pokud bys na ně chtěla nahrát,tak dej vědět a pokud ne,tak alspon zanech koment.Dík a měj se.
-=IDK´=612=-
Ahoj Hip Hop je vklidu tak si poslechni ulicny rap pravda od zacatku az do konce tam kde to jinym konci nam zacina!....ses dobra jen bych si vic zdvojil durazy koncovek ale si dobra Peace www.bandzone.cz/612











