tyjo ses fakt hodne dobra;) mas muj respect..jen tak dale;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tyjo ses fakt hodne dobra;) mas muj respect..jen tak dale;)
Ahoj kotě ... Omlouvám se za napadení spamem tvého profilu..Chci tě upozornit na to,že zanedlouho chystám nové věci,které tě povzbudí..Track související na tom jak někteří umí jen pomlouvat,kritizovat a druhé jen svými kecy srát..Track s názvem “Jebu vás všechny” bude v kvalitě 320kbs..To znamená,že ti to utrhne tvé bubínky..Dik za přečtení..Přidávej do spřízněných..
Děkuju moooc...Peace Fero
Ahojky Bejbe tvoje tvorba je unikátní...Kdyžtak poslechni beats a zanech koment...Peace Fero
Goood tvorba.Cekni i ty me a nech koment
It´s great...:-) Jen tak dál holka, čekni klidně můj profil...Peace
hej ta new je kruta skvelej rozjezd jen tak dal........
je to super mooc :)
Zdravim,mám tě ve fans takže jak jsem slíbíil,tak dodržuju zvu na profil je nová skladba "tak si to přiznej" zchekuj to ,zkomentuj to a čekej na video klípek co nevidět bude na profilu..Peace
Čau, čekni náš nový trek Ta Děvka, kdyžtak nech koment :) peace