hodně štěstí s tvým rap-em..peace.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hodně štěstí s tvým rap-em..peace.
cus cus:) az budes mit cas tak zcekuj nas profil (z rozpadlé skupiny BG se stala NDS se dvěma členy) se dvěma new tracky přejeme příiemný poslech a doufáme že se bude líbit budeme rádi když si přidáš do oblíbených nebo zanecháš koment s pozdravem NDS
dobry trecky klobouk dolu nemela bys zajem o nejakou spolupraci?kdytak se ozvi
ahojj heled moc dekuju:)ses hodna:)
Ahoj.
Zvu tě k poslechu mýho novýho mixtapu.
Měj se fajneee.
Sharkass
moc si vazime tvyho odvazenyho komentu, snad krom prdele tvyho stromu a toho, ze vypadas jak alkohol, muzes trhat prdel. drz hubu, dik.
no konecne asi nejhorsi rap na svete. kdyz ted chcipnes, bude to krasny jak to, jak je tvoje mama hnusna jak drz hubu. tvuj kluk je teplej, jsi svuj bracha.
Ahoj krásná tvorba, ty tracky jsou fakt super, máš krásnej hlas;-) kdyžtak koukni na můj profil
Měj se Pondy
Cus hele neni to spatni mas dobrej hlas okomentuj C-e-k-u-j.
Zdravím tě...když bude čas tak poslechni něco v mém profilu a zanech třeba komentář,díky !
Devče těžce to nakopáváš,fakt luxus