Olle:) pokud máš zájem si poslechnout věci ze starý školy a beaty z chrámu undergroundu a zlatý éry hip hopu,navstiv www.myspace.com/flexologic kde najdeš kvalitu,za názor nebo přidání budu vděčný:)
flex
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Olle:) pokud máš zájem si poslechnout věci ze starý školy a beaty z chrámu undergroundu a zlatý éry hip hopu,navstiv www.myspace.com/flexologic kde najdeš kvalitu,za názor nebo přidání budu vděčný:)
flex
cawes zvu tě na poslech novinky "ve dne v noci" komentuj dííkes...
Tak jak sem se dočetl až bude ten čas tak se hlavně ozvy ;) protože tvá tvorba je dobráá jasnéé ;) Ey ey PeaCe ;)
Ahoj,,ok dík ze si mi to vysvetlila,,
já jen,,Máš talent,,byla by škoda to zahodit:)pís a at ti to s pritelem vydrzi:)
Já nevím,,ale už tu dlouho nic nemáš,,,příjde mi,že tu je FOTOmodeling než RAP:o))
To je docela škoda,,,:)
luxus!
Jaktože tu nemáš už dlouho něco new?
Krasna prace;-)
Dáváš dobře:) zvu tě k poslechu mých beatu... mimochodem.. ten druhej track.. instro znam :D je od Palio jelikos ho delal týpkovy jmenem N8...:) měj se :)
dobře zajebáváš!!!