Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

NartheX black / Praha/Slaný

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Mother North 102 ×
  • pagans winter 49 ×
  • Beltaine 53 ×

Novinky

co se připravuje

Dámy a Pánové, připravujeme naše nové demo cd na kterém se oběvý 4 skladby hudba která se nachází na cd je zkomponovaná naším kytaristou a texty napsal a nazpivál baskytarista. Tohle cd je hozené do pohanského stylu hudba připomíná Darkthrone Texty sou čistě jen z pohanskéhou soudku. Na cd se obvěví 2 skladby v češtině a 2 v anglickém jazyce jedna je cover od Darkthrone a jedna je naše proč je v anglickém jazyce protože hudba skonponovaná našim kytaristou si to vyžaduje zkoušelo se zpívat v českém jazyce ale nešlo to. Po dokončení alba bude následovat malej koncert jako prezentace k demo cd které bude k dostání jako dárek z darma.

Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

ronnytax

Hudba nic moc. Žádné nápady, inovace, projekt na nic. Jen hrubé a nekreativní mlácení do kytary. Sorry, ale nejsi hudebník.

Zobrazit všechny názory »