Nakscrew! - Názory | Bandzone.cz

Nakscrew! hip hop-rap / Dobříš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dělám si pořád co chci (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Sen- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Malej problém (Draco, Agáta, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kdo ví (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Jsem showman (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Důvody- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Hlavně- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • the music (Noro XXL feat. Draco, prod. Dobrin)
    Nezařazeno
  • Kdyz se toho chytnu - noro xxl (SK),PJR, Draco, dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kriminál (Agáta, MiMo, DJ Liquid)
    Nezařazeno
  • síla slova (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • I ty to dobře víš (Draco, Dj Liquid ft. Domina)
    Nezařazeno
  • Českej stát- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • To Co Nevim To Ti Nepovim (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Diss Puts (Mimo, Draco, Pjr, produkce Dj Liquid
    Nezařazeno
  • NAKS f. MC Leevy- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Do dna RMX- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Cesta do neznáma- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Stay cool- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Teď na to nemáš- Teď už fakt
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

S i z e

lol :D dobra otazka no , myslim že kdo zná trošku víc dobříš tak to ví

Bez profilu

dast

ten diss je pecka furt si to musim pouštět :) a je dobře že putymu někdo vysvětlil že neni nejlepší z db :-D

Suly

a nezapomen zas do me zacit hlasit..cemu nerozumim a podobny sracky ...a nakonec napis sorry kluci posledni koment

Suly

NO TOUCH ,,, QUESTO tohle je posledni prispevek:-D tyhle mrdky uz nesleduju ale pokazdy kdyz jsem pridu treba po 2dnech tak tu je komment od vas.,,, posledni koment:-D:-D:-D proste.. uz nepis a budes mozna redy;-)

Bez profilu

:-D

Diss mema konkurenci!!!! Sem zvedavej na odpoved... PeaCe.....

Bad Zone

jo jo jo ty chytráčku pan producent ? když myslíš :) od nás ty debílku znamená někdo z naších lidí né přímo z naší kapely a je to člověk kterej repu hodně moc rozumí ale co vám budem vysvětlovat trotlové :) tohleto je poslední příspěvek od nás tady ! ZADUŠTE SE ZÁVISTÍ A SVOJÍ MALOSTÍ :) papa zabedněnci :)

Bez profilu

dzaaau

gvesto ja z tebe chčiju,co to tady kecáš za hovna?neřeší to tady nikdo jinej než ty,pane producente:D:Dprej:jak řek jeden cápek od nás:Dpočítám že to řek chytrej drop,nebo ňáká podobná věc!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 131517202327313539424446 47 48 49