při příležitosti tvého návratu se asi přiotrávim alkoholem: ) náhodou pomluvy sou fajn... namíříme hlavně a sme v pohodě...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
při příležitosti tvého návratu se asi přiotrávim alkoholem: ) náhodou pomluvy sou fajn... namíříme hlavně a sme v pohodě...
Chlapci, na hiptentononc sice nejsem, ale že jste si mě takhle kontaktovali, tak si vás přidám..:)
hovnoooo tak to potěšilo díky!! nejvíc se těšim... na rap, na čechy, na Dobříš. na Vás no kurva ani si nedokážete představit jak mi to tu chybí.. všechno už snad i ty pomluvy..
aHOJ můžuTě osobně pozvat na aktualizovaný Instro playlist...tak jestli chceš můžeš se odrágovat na mojí hudbě...pa máte to tu hezký..připomínate na chaooz ale vy ste pohodovějši...jen tak dál miEr
ty jo ta poklona nooooo uááááááá:-*
neni za co:-) p*
achojky mno poslelachla sem se vaše ¨pisničky mno a fakt super ...sem mi to liby ...do toho kluci fakt vam to de ....to někam dotahnete...:-)
hey kluci dobre si to davate jen tak dal :-*:-P
neni za co....jo a hážu si vás do vyvolenejch:-) mějte se a budte dobří...p*
dobrý tracky :)