rádi bysme ale nemůžem, protože máme koncert v mníšku..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
rádi bysme ale nemůžem, protože máme koncert v mníšku..
Nazdar bratři v rapu :) přijďte v pátek do Díry, asi to nebude váš šálek čaje ale na přání rapujem :D
7 let? aha... my nejsme NTN my hrajeme 4 roky.. co sme dokázali? každopádně víc než ty.. :) a neděláme to pro tebe... ale dík za názor..
ZDAR KDE POKŘTÍT CD?....JÁ MYSLIM ŽE BYS TE MOHLI TŘEBA V DÍŘE ..VI KRETÉNI :-D DÁVÁTE OKOLO 7 LET PÁNOVÉ , TAK CO BUDE UŽ NĚCO POSLUCHATELNÝHO?? :-D... UŽ BY MOHLO TY VOE !!!!!!!!!!! FEJKŘI .... :-D TO JE UBOHÝ MŮŽU SE JEN SMÁT ZA NIJAKEJCH 7 LET LIDI STALENTEM NĚCO DOKÁŽOU CO STE DOKÁZALI???.....VELKÝ HOVNO VI NULI ZDAR VÁŠ FELA X
cuz,tak pocitam s vama,--27.2.09--..jeste se potom ozvu az se to bude blizit,veskera aparatura bude;-)
ou děkujem... přejem všem krásnýho silvestra....
Hip-hop nijak extrémně nemusim, a tak mi většina undergroundovejch kapel tohohle typu přijde neskutečně směšná... Vy tam ale nepatříte... Popravdě jste mě překvapili... Člověk by si řekl, že v Db - takovym malim městě se nenajde někdo se slušnejma textama, ale omyl, NaksCrew - jeden z mála slušnějch undergroudovejch hiphopů! Tak se nezkažte :-) ... Pravda je bestová... a to vyfakování Dropa je taky luxus... Peace
zdary...mate to nejvic v pohode...kdyz budete mit cas tak se kouknete na muj profil...kdyztak nechte nazor....zdary
ćauky jste fakt dobry...luxus hm....respekt vam peace:))))))
Čau chalanííí máte to dobrý uznávám vaše věci..:))držim palce..jen tak dáál...:)peace..:-*