on sem předtim ještě hodil odkaz víš..? :D ale to sem smazal.. názor nechám, ale odkaz ke stažení fakt ne
skLenička
debilit.. njn SOCKY zkopírujou..když sou balanc tak přeúžasný, tak proč jim na akci nebylo rozumět ani slovo? hm?..:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
debilit.. njn SOCKY zkopírujou..když sou balanc tak přeúžasný, tak proč jim na akci nebylo rozumět ani slovo? hm?..:D
on sem předtim ještě hodil odkaz víš..? :D ale to sem smazal.. názor nechám, ale odkaz ke stažení fakt ne
Hrdinsky si přiznal že sis to sosnul no ... ^^..
jj.. :) vůbec nevíš z jaký doby to je a už vubec nevíš jak je to mezi náma a balancem.. o tomhle treku sem s nima mluvil.. a kapely se píšou s Y..
stáhnul sem si vaše cd máte dobrou kvalitu, ale špatně udělanej zvuk ! Neni vám ve většině treků rozumět, ale to je jedno spíš mě dostalo to ..
To zní jak area hele A51 za prví už neni a za druhý i v tu dobu kdy byla tak byly 100 krát lepší! takže nevim co se otíráte a takoví kapeli
sere mě jenom že si otíráte hubu o nikoho kdo je na vyšší úrovni. Peace !
no tak co vid.. asi nám někdo nepřeje no.. :D jo jinak udělal sem si novej mail a sem na něj hrdej tak ho sem musim napsat.. dracoje@sladkej.cz
btw. myslim to cédéčko >.<
To sou šulíní >.< Už to někdo dal na Warrez forum takže volně pro download... škoda no
DAWE... cejtim srdce, odhodlání, přesvědčení... od ostatních jen chabou náhražku názoru... názoru? životníma zkušenostma odraženýho? neni všechno zlato co se třpití....
cus cd luxul....fakt max pecka..a to vsechno..!!!faktt .peace
vam respekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...paty loyalcrew:..