střeva na hlavě pičo :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
střeva na hlavě pičo :D
Track fakt luxux vinikajici ...putyho ste dostali se nezvedne ...!!proste nejlepsi NAKS PJR!!!dobris vase!!!
neverim vlastnim usim vazne jste nej nej nej jdete rychle nahoru..track nej jen tak dal vazne pecka..Fandim..
Nejvetší pecka pánové diss je fakt luxus prostě ! má co měl mít :) RESPECT pro vás ! peace
loyal crew vy se do toho radši neserte twl =D
:-D Za prví neřek sem že mam nejlepší kvalitu :-D V DISU NA GWC SEM ŘEK TODLE JE KVALITA JAKOU TY NEMÁŠ ! TO STE SI TROCHU PŘIBARVYLY JAKO VŠECHNO :-D ŽE NEWIM CO JE ODPOSLECH TO SI TAKY PLETETE :-D TO NEVĚDĚL DROP :-D ALE TO JE ZDUCK MIMOMAN :-D TO TI PŘIŠLO ŽE SEM TI TO MĚL NANDAT ? DALŠÍ VĚC CO SI NEPOBRAL MAN :-D TO BYLO Z PRDELE :-D ALE MOHLO TĚ NASRAT PÁR ANIMOVANEJ POSTAVIČEK NO :-D PJR neznáš mě a disuješ mě TVOJE NÁZORY V TOM PŘÍPADĚ NEJSOU TVOJE NÁZORY když repuješ o nikom koho neznáš :-D TOT ASI VŠE MANS ............track je kvalitní ale vy ? Pro mě ste směšný :-D A ZASTAVIT MĚ NEDOKÁŽETE EŠTĚ TREKEM O MĚ VE KTERYM SEM SE ANI MALINKO NENAŠEL :-D
Hey tk ten diss je luxusní..a patří tomu zprávnýmu člověkovy...tady slyšíš sílu naší crew..( hodně silný crew(..Puťa Puťa puty sundavam si boty nahráváme na červenym koberci jako prezident......100% FANS!!!!!....mějte se..čus!!
diss na putyho nejlepsi!!!
Zdravim,tracky z NEW alba jsou nejvetsi strely,mate svuj styll kterej se mi líbí,jedete si svoje pecky,vela vam fandim a verim ze nekdy zvopakujem akci z ¨Občova¨...HI BY:MOTHYL
ja bych byla pro oboji nova pisen plus luxusni klip..tesim se..moc vam fandim..