Nakscrew! - Názory | Bandzone.cz

Nakscrew! hip hop-rap / Dobříš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dělám si pořád co chci (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Sen- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Malej problém (Draco, Agáta, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kdo ví (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Jsem showman (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Důvody- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Hlavně- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • the music (Noro XXL feat. Draco, prod. Dobrin)
    Nezařazeno
  • Kdyz se toho chytnu - noro xxl (SK),PJR, Draco, dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Kriminál (Agáta, MiMo, DJ Liquid)
    Nezařazeno
  • síla slova (Draco, Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • I ty to dobře víš (Draco, Dj Liquid ft. Domina)
    Nezařazeno
  • Českej stát- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • To Co Nevim To Ti Nepovim (Draco, prod. Dj Liquid)
    Nezařazeno
  • Diss Puts (Mimo, Draco, Pjr, produkce Dj Liquid
    Nezařazeno
  • NAKS f. MC Leevy- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Do dna RMX- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Cesta do neznáma- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Stay cool- Teď už fakt
    Nezařazeno
  • Teď na to nemáš- Teď už fakt
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

El-eS

Track fakt luxux vinikajici ...putyho ste dostali se nezvedne ...!!proste nejlepsi NAKS PJR!!!dobris vase!!!

Bez profilu

pusinka

neverim vlastnim usim vazne jste nej nej nej jdete rychle nahoru..track nej jen tak dal vazne pecka..Fandim..

Bad Zone

Nejvetší pecka pánové diss je fakt luxus prostě ! má co měl mít :) RESPECT pro vás ! peace

Bez profilu

Puty

:-D Za prví neřek sem že mam nejlepší kvalitu :-D V DISU NA GWC SEM ŘEK TODLE JE KVALITA JAKOU TY NEMÁŠ ! TO STE SI TROCHU PŘIBARVYLY JAKO VŠECHNO :-D ŽE NEWIM CO JE ODPOSLECH TO SI TAKY PLETETE :-D TO NEVĚDĚL DROP :-D ALE TO JE ZDUCK MIMOMAN :-D TO TI PŘIŠLO ŽE SEM TI TO MĚL NANDAT ? DALŠÍ VĚC CO SI NEPOBRAL MAN :-D TO BYLO Z PRDELE :-D ALE MOHLO TĚ NASRAT PÁR ANIMOVANEJ POSTAVIČEK NO :-D PJR neznáš mě a disuješ mě TVOJE NÁZORY V TOM PŘÍPADĚ NEJSOU TVOJE NÁZORY když repuješ o nikom koho neznáš :-D TOT ASI VŠE MANS ............track je kvalitní ale vy ? Pro mě ste směšný :-D A ZASTAVIT MĚ NEDOKÁŽETE EŠTĚ TREKEM O MĚ VE KTERYM SEM SE ANI MALINKO NENAŠEL :-D

KaaJMI

Hey tk ten diss je luxusní..a patří tomu zprávnýmu člověkovy...tady slyšíš sílu naší crew..( hodně silný crew(..Puťa Puťa puty sundavam si boty nahráváme na červenym koberci jako prezident......100% FANS!!!!!....mějte se..čus!!

mothyl-pičo

Zdravim,tracky z NEW alba jsou nejvetsi strely,mate svuj styll kterej se mi líbí,jedete si svoje pecky,vela vam fandim a verim ze nekdy zvopakujem akci z ¨Občova¨...HI BY:MOTHYL

Bez profilu

Romča

ja bych byla pro oboji nova pisen plus luxusni klip..tesim se..moc vam fandim..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 1719212427313538414345 46 47 48 49