Ahoj, díky za vzkaz, už jsme přidali. Mějte se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, díky za vzkaz, už jsme přidali. Mějte se
malej luxus:)
Neni zaco chalani pekne vam to hraje...drzte sa..Tinus...:)
universal music: great for relax, great for action
kromě toho že je muzička fakt fajnová vám chci eště říct, zas to nepřehánějte s tim co píšete.. dEmo:-D nejsem žádný tvý zlato tak mi tak nepiš. ste fakt dobrý jen si to nepodělejte takovejhlema blbostma, byla by to totiž strašná škoda. tak pak v rock kafe:-)
Neni zač:-) Docela mě ta hudba nadchla. Tak snad někdy tedy na koncertě:-)
super pisne.... !!! :)
Pěkný pěkný kluci....:)
Děkuju za pozvání.. pěkně vám to hraje...;)
je to skvele. mozno by nezaskodilo trocha navrstvit vokaly, lebo miestami je spev trocha vzadu. ale inak super, davam medzi oblubene:)