ja bych rek ze novy je prirozenejsi!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ja bych rek ze novy je prirozenejsi!
je to fajn..ale stary naked je aj tak najlepsi
Zdravíme a ještě jednou děkujeme za to jak jste se zachovali. Vážíme si toho! Návštěvnost bohužel nevyšla..začátkem prázdin už žádná akce.)Hráli jste super!!At se daří.mějte se
zadna dynamika.......pomerne hezkej zvuk..ale jinak zadny screamo neslysim.....mejte se at to slape cus
A to jako znate podle obliceje kazdeho fanouska z tech 1244 co mate na bandzonu?
skoda;) no kazdopadne budem radi kdyz nekdo od vas dorazi zaparit!:)
mejte se a at vam to hraje!
j.e.
Zdar borcí!
Neodpovidate na maily tak nevim jestli vam to prislo ale poradame 30.6.09 takovou akcicku v Matrixu a radi bychom vas tam dostali!;)dejte vedet budto na mail jaroush.ennock@hbgang.com nebo na nas profil, zatim cago... j.e.
Zdravím pánové (: nové věci jsou fakt povedené, je to zase trošku něco jiného než ty staré. Původně mi tam ten scream moc neseděl, ale po tom, co jsem si to poslechnul víckrát se mi to zalíbilo, fakt dobrý, palec nahoru (: docela rád bych vás viděl někdy naživo (: třeba se zadaří a zavítáté i k nám na Ostravsko. Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je možnost nějak získat vaše starší nahrávky? (: Mějte se!
Ahoj ty nový songy jsou good. A ten scream je snad lepší než normální zpěv : ) ne fakt dobrý!!! To video mě docela pobavilo - probíhá to všude stejně : )
SLEEPER je pecka! GJ guys!