jenom za toho dEma si vás hodim do BF, ale mohli ste si to odpustit :D screamo neni emo! :D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jenom za toho dEma si vás hodim do BF, ale mohli ste si to odpustit :D screamo neni emo! :D
noo jaasan na koncerte...thaq tho sa uz tesim ked buete math nejake mejdlo na Slowensku..=D
je dobře.. a co vy?
Byla jsem mistifikovaná, omlouvám se, pokusím se to napravit:D
tak sem vás zčekoval :-D a buduli upřímnej tak 1. song mě zaujal nejvíc, ryf jako svině a pěkný melodický změny i ve zpěvu... pěkné :-) čus
Hrajete moc moc pěkně... Už jsem vás slyšelaa nemá to chybku:-) Zdary
Upe seper muzika.....akorát nechcete přiject třeba do Plzně? Praha je docela daleko
HI,
hudba moc dobrá, fakt se mi líbí:-)...a na té hlavní fotce jsem vpravo, zbytek si domysli:D
Bye bye, snad na nějakém koncertě...
Ťulka
čauky kluci...máte pěknou pohodovou hudbičku jen co je pravda...dost mi to připomíná 30 seconds to Mars, což je taky fajnová kapelka...ať se daří...vaše hudba mě háže do pohodky =)