hej dobrej rapcore...aspoň to tak zní:D:D add
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
hej dobrej rapcore...aspoň to tak zní:D:D add
Stáhněte si od nás blikající baner na Vodárnu V. at je reklamička !! Díky
Hoši fuckt válíte ale nemohl sem se dřív přihlásit páč sem zapomněl meno. To dělá asi chlast.
dobrá práce to EP .
zdravím hey chlapi... dobrý :-) JEn tak dál....
zdravice :)
Žatec též děkuje za předvedený výkon...a těší se na další případnou spolupráci, díky kluci za koncert, všechny (myslím tím lidi tady) jste mile pekvapili...čus
díky za pokec včera:D...sice jsem úplně střízlivej nebyl..ale slíbil jsem že sem písnu....tak třeba někdy ahoj na nějaký akci:D
příjemnej poslech :)
Sorry omylem jsem to poslal jmenem HC3 :-)
ja bych rek ze novy je prirozenejsi!