Velice dobreeeeee. len tak dalej.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Velice dobreeeeee. len tak dalej.
Joo, libí se mi to. :))) A vy také. :-D Mějte se a ať to hraje. :))))
Tak joo, ten mail jsem vám tam napsala :o) Jdu škrábat brambory tak čaaute :oD ...a s těma fotkama dík, ale nepřehánějte :oD
***
boaa ze normalne ste tak fasa dobry ze ja nemosem :D looobam :D
Gratulujem k vítězství ;)
Koncert parádní, fakt jste to rozjeli!!! Moc se těšíme na další akce....Snad už brzo ;) Zatim čaaau
pááni, vy jste ale dobří ;D..a od někud vás znám!:)
dík za oslovení...hrajete pěkně, docela se mi to líbí....Možná si vás i přidám do oblíbených:-).Ještě si to rozmyslím:-D.Si od vás poslechnu ještě nějakou tu písničku a uvidím:)
Noooo budu se snažit abych někdy dorazila na váš koncík... bych si to přece nenechala ujít, ne?? :)
Chlapci s tim spamem trochu brzděte. Já už Váš fanoušek dávno jsem:-) Btw nemáte zájem o spolupráci?
mno pekne chlapci...:)...pekna hudba ale ako nu-metal by som to nenazvala...ale inac dobre to je...:)...paci sa mi to...:)...hlavne ked mate nazvanu jednu pesnicku ako Marilyn Manson...:)...konkretne Last Day on Earth...len tak dalej...a ked bude daky koncert v SR alebo blizko Ziliny tak mi pls dajte vediet...:)...dakujem..