tak jsem tu!!!
hrajete dobře, ale já jsem orientovaný na trochu jiný styl...GORE/CRUST/PUNK
Ale jinak AŤ SE VÁM DAŘÍ, mějte se.....ČEST
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak jsem tu!!!
hrajete dobře, ale já jsem orientovaný na trochu jiný styl...GORE/CRUST/PUNK
Ale jinak AŤ SE VÁM DAŘÍ, mějte se.....ČEST
hrajte dost dobre.. vitejte v mych oblibenych:D
jojo..neni zač.mějte se:)
Díky za pozvánku na váš profil, ale tohle mě moc neba, pro mě málo energie. Přeju hodně úspěchů.
VOICE OF SYNDROM !!!
super hudbe..už se teším až váa uvydím na živo:-)))
luxus uz se tesim na vas konzik urco prijdu :D:D
zdravim hoši,slušnej nařez,jen tak dale ;-)
čawky..no tk sem jukla na váš profill..a OK..tééž dík za pozvánku.)
ahuj díky za pozvaní.. dobra hudba:)
Uz jsem si rikal, ze mirne omezim posilani pozvanek k navsteve naseho profilu.. ale diky urcitym udalostem, me to nakopava jeste k vetsi produktivite :)
Jinak dekujeme vsem za komentare a brzy navidennou -> 29.7. RockCafé
See yA
dEmo [nb]